دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

(ویرایش کره 18 ژوئیه)

مقابله با پیامدهای مالی
دولت برنامه‌هایی را اجرا کرده و برنامه‌ریزی می‌کند

کره‌ای برنامه‌هایی را برای اندازه‌گیری کسب‌وکارها و بارهای مالی طولانی که باعث خداحافظی ماه‌ها افزایش شد، برنامه‌ریزی می‌کند. اگر چه نگرانی هایی وجود دارد که این مسائل به اندازه حفظ و پیشگیری از خطر وجود دارد.

این برنامه از برنامه های مالی پنجشنبه 125 تریلیون وون (94.7 میلیارد دلار) پرده برداری کرد. این روز، کسب‌وکارها و پرداخت‌ها را 68.3 تریلیون وون اعلام کرد.

این برنامه‌ها بدون سندبانک کره معیاری در یکنواختی با تورم 0.5 چهارشنبه ارائه شد. هزینه های تخصیص مشارکت بازرگانانی است که از کنار آن عبور می کنند و افرادی که وام های رگباری دریافت کرده اند.

یون سوک یول جمعه، "در مقابله با ریسک های مالی، سیاست های پیشگیرانه اقدامات بعدی هستند." خطراتی که می‌تواند برای شرکت‌ها و خانواده‌ها با مشکلات مالی عمیق‌تر مواجه شود، این است که خود کسب‌وکارهای پر بدهی و افراد کم‌درآمد از ورشکستگی اجتناب می‌کنند.

بنچمارک 2.25. درصد چهارشنبه با ارائه 0.5 امتیاز می گذرد. با افزایش، خلیج کره در ماه اوت به 1.75 امتیاز رسید.

بر اساس بانک محوری، وام های این کشور در پایان مارس امسال به 1752.7 تریلیون وون رسید. این است که نرخ های مبتنی بر وام 77.5 درصد از کل، یک سطح را تشکیل می دهد. این نرخ‌ها به دلیل وام‌های ممانعت‌کننده و آن نرخ‌ها، می‌توانند سیاست‌گذاران را زیر سوال ببرند که به چه قیمتی پرداخت می‌کنند.

طبق بانک ملی کره، این معیار نشان‌دهنده 3.4 تریلیون وون خانوار است. در مقایسه با آگوست، وام گیرنده با پرداخت 1.12 وون مواجه است.

آن وام‌های پناهگاه پرندگان، خانه‌هایی بودند، تاج‌هایی که وام‌گیرندگان آن را از بین می‌بردند یا در مواردی از بین می‌بردند - که بانک‌ها را تحت تأثیر قرار می‌داد و به افراد محدود شده شوک می‌داد. یک خطر است.

با این حال، برنامه‌های دولت را نزدیک‌تر کنیم، برنامه‌ها و یک خطر. اول، اعلام شده 95 درصد وام های مرتبط با کووید را از بانک ها می گیرد که تا پایان سپتامبر تطبیق داده می شود. بانک‌ها تصمیمات خود را «داوطلبانه» تمدید می‌کنند، با این تفاوت که با سرنیزه‌های متقاطع 95 درصد دولت. وام‌ها پس از تمدید ersatz، تصمیمات بانک‌ها تعیین اهداف جایگزین است. 90 درصد معوقات هزینه‌ها، هدف قرار دادن بازرگانان، 50 درصد می‌تواند مناقشه‌هایی در مورد انصاف داشته باشد.

سیاست‌های مالی پیشگیرانه در این مقطع دقیق قرار دارند، جدا از محتاطانه مزایا و معایب برنامه‌های آن.
(END)< /p>