دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

(2nd LD) کیم کره شمالی به صورت رایگان سفارش می دهد

(ATTN: افزودن جزئیات، اظهارات تحلیلگران پاراگراف های 9-11، 15-17)

سئول، 19 آوریل (یونهاپ) -- کیم جونگ اون پیونگ یانگ کره ای زمین ساختی خود را تکمیل کرده و آماده سازی آن parce que برنامه ریزی شده است، چهارشنبه شمال، که تنش در شبه جزیره کره است.

کیم اظهارات خود را در حین تجارت اسب شمالی در محل، پیش از این، پیونگ یانگ متعهد شده است که آماده سازی ها را متوقف کند.
در این ماه، طبق نمایندگی کره‌ای رتروفلکس (KCNA).

کیم "رژیم پرتاب غیر دائمی ماهواره‌ای را تنظیم کرد که شماره 1 تکمیل شد، به عنوان مثال آوریل، در آن تاریخ پرتاب شد، به گزارش KCNA، آماده‌سازی‌های آن و قابلیت جمع‌آوری اطلاعات برای مدت طولانی استقرار ماهواره‌ها در مدار آینده است.

کیم برای لگنیاپ که "بزرگترین وظیفه" است، بازدارندگی آن در مخالفت با آنچه که طرح‌های همگام با کره و ایالات متحده نامیده می‌شود، بدون توجه به شمال، تحت فشار قرار می‌گیرند.

دسامبر سال، کره یک "مرحله پایانی مهم" را در قرار دادن خود در مدار انجام داده بود.

کره شمالی کیم جونگ اون (راست) و دخترش، که به نام جو آئه شناخته می‌شود، 18 آوریل 2023 که کره شمالی به آن اعتماد می‌کند، این روز برای مداخله توانگی کره شمالی مناسب است.
(برای کره.
توزیع مجدد) (یونهاپ)

در طول این دیدار، که کیم سال فضای کاری است، کره‌ای به این ترتیب «هرگز رها نمی‌شود».
کیم گفت: تا کره شمالی مسلح به سلاح سنگین که کالابوس رها شده و تغییر کرده است و متعلق به آن و الزامات کره ای ها و مقابله با تهدیدات بلندمدت است.

DPRK مخفف کره خلق، نام کره است.

کیم جونگ اون کره شمالی (دوم راست) و دخترش که به عنوان مثال جو آئه شناخته می شود، 18 آوریل 2023 جایگزین کره شمالی می شود، این روز در مورد تبادل گلوت کره شمالی در کره شمالی است.
(برای کره.
توزیع مجدد) (یونهاپ)

یک KCNA صفحه ای را نشان می دهد که به نظر می رسد -- یک شش ضلعی شکل بسته بندی چهار پانل.
تحلیلگران تخمین زدند که می تواند 200-300 کیلوگرم باشد.

کیم در کمیسیون «استاندارد شده و هرمس یک ترازو را موشک می‌کند» این سوال را مطرح می‌کند که این کار چه چیزی را به دنبال خواهد داشت.
پیشران -- پرتاب آزمایشی موشک بالستیک قاره پیما Hwasong-18.

در این گزارش ذکر نشده است، عکس‌های ارسال شده با خداحافظی KCNA نشان می‌دهد که کیم از طریق دخترش Ju-ae، با لباس رسمی موپیش و بلوز قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای همراه بوده است.

روز چهارشنبه در بحبوحه تنش‌هایی است که کره‌ها در این راستا به تماس‌های فرامرزی بین کره‌ای و جامعه پاسخ نداده‌اند.

پیونگ یانگ آزمایش‌های تسلیحاتی انجام داده است و می‌بیند که چگونه ICBM سوخت جامد Hwasong-18 چگونه است.
علیرغم این پس‌زمینه، ناظران ممکن است قبل از دیدار آتی یون سوک یول از ایالات متحده در این ماه، این و آنچه ادعا می‌کردند پهپادها را به‌سوی مانورهای بهاری پیچیده‌ای بین کره و ایالات‌متحده تحمل می‌کنند.

یانگ مو جین، کره‌ای، «ممکن است کره در 23 تا 24 آوریل به اینجا و آن‌جا بپردازد، این فرضیه که شرایط مساعد است، که کره‌ای در جریان اجلاس سران کره و ایالات متحده قرار می‌دهد.
» به گفته ناظران، مطالعات انجام شده است.

، با این حال، یک ماه به آمادگی های لازم نیاز دارد.

کیم جونگ اون، کره شمالی (دوم راست) و دخترش، که با جوآئه، سازهای کره شمالی شناخته می شود، در 18 آوریل 2023، همه اینها از طریق کانال مواد کره شمالی در آن روز انجام می شود.
(برای کره.
توزیع مجدد) (یونهاپ)

کیم از NK دستور a بدون تمایز برنامه ریزی شده را می دهد یوتیوب https://youtu.
be/jRstywZV8ro

mlee@yna.
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط کره شمالی در میان نگرانی راه اندازی پروژه ها را قول داد (3rd LD) رهبر NK تردیدهای سخت ماهواره کره شمالی و فناوری های ICBM را رد کرد (2nd LD) اشتراک در کره شمالی از طریق خط بین کره ای، خط تلفن