دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

تدارک مشارکتی Greggs و Primark

پس از فتنه پریمارک، دلی سواستیکا گرگز از یک جشنواره آماده رونمایی کرد.
شورت استریم برقی 21 تکه، لباس بدن، پیراهن بسکتبال، ژاکت و لغزنده کفش و پاپوش.
این برندها علاوه بر این، مجموعه‌ای از فلای گرگ و لباس‌های زیر، به‌عنوان مثال بامگ‌ها و لغزنده‌های آوایی را به ارمغان آورده است.
#گالری-1 { حاشیه: خودکار; } #gallery-1 .
gallery-item { شناور به سمت چپ؛ margin-top: 10px; text-align: center; عرض: 50%؛ } #gallery-1 img { حاشیه: 2px #cfcfcf; } #gallery-1 .
gallery-caption { حاشیه-چپ: 0; } /* gallery_shortcode() wp-includes/media.
php */
برای راه اندازی، گرگز و پریمارک این ترکیب را از طریق هک "Snackfest" یک جشنواره پیش فروش انتخاب شده و کوچک برگزار می کنند که در مکان های: برایتون: میدان، 27 ژوئیه، 11 صبح تا 5 بعد از ظهر منچستر: باغ استاندارد، 29 ژوئیه، 11 صبح تا 5 بعد از ظهر لیورپول: محل لیورپول، 31 ژوئیه، 11 صبح تا 5 بعد از ظهر گلاسکو: خیابان آرگیل، 2 اوت، 11 صبح تا 5 بعد از ظهر نیوکاسل: خیابان نورثامبرلند، 4 آرامگاه 11 صبح تا 5 بعد از ظهر طرفداران تار، omnibus را در پنجره بازشو در لید انتخاب کرده‌اند، عموم مردم را به آیش تبدیل می‌کنند.
"Snackfest" دو طبقه به همین ترتیب موسیقی، مسابقات و حضور مهمان.
جرمین لاپ‌وود و ترندز در پریمارک می‌گویند: «به نظر من بهترین شراکت‌ها آنهایی هستند که کورکورانه هستند، مگر اینکه قابل پیش‌بینی باشند.
"به عنوان این کاهش، Primark ما ارائه می کنیم و طرفداران صرع غیر طبقه بندی شده آکینتیک ما سورتمه "Snackfest" که در مقابل بریتانیا اجرا می شود و مسابقات مهمان حضور دارند.
" هانا اسکویرل که به طور منظم در Greggs فعالیت می‌کند، اضافه کرد: "لباس‌های Greggs ما که پیش‌بینی می‌کردیم سریع‌تر به فروش رسید.