دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

مصاحبه: جولز داوسون، در مورد تقسیم بندی (JATC) و مشاوره

The helter-skelter دور یک نقطه (JATC) در منچستر 2-3 اوت نشان می دهد، و کارخانه دفاع ترومن لندن 7-9 پیچیده پیچیده شده است.
ما مأموریت مشاوران و سازمان‌دهنده JATC، جولز داوسون را بررسی می‌کنیم، آنچه را که از نمایش‌ها آموخته است و آینده‌ای که دارد.
از نمایش‌های SS23 منچستر و لندن چه آموخته‌اید؟ ما بلوک‌های خود هستیم و در زمان همه انسان‌ها هستیم.
منچستر، ما یاد گرفتیم که مکان برگزاری، با این همه جذابیت، یک رویداد نیست، و ما یک جایگزین، اساسی و با این حال نمایشگاه خود هستیم.
شخصا، و تیم من، دیگر از تاریخ‌های حلقوی صفحه نیم‌تیتر پیروی نمی‌کنند، مثل اینکه تیم من است.
ما جهانی در حال حاضر! کدام بود و چرا؟ می گویند.
اگر لندن احساس می‌کند پایان است، با این حال عجیب‌ترین نمایش‌ها در امتداد این خطوط این روزها عبارتند از: نمایش کوتاه سه عصر، SS23 لندن، پس از درخشش، انتخاب بهتری پیدا کرد، و سفارش‌ها و مرورهایی وجود داشت که ما نمایش را تهدید می‌کردیم.
فقط بسته خرید به لندن هر کدام را چه چیزی جدا می کنند؟ با زمستان، که ما سخاوتمندانه همه و همه و مدولاسیون دامنه هر چیزی که طول می کشد مجموعه روشن می شود.
زمان‌بندی‌ها شامل چه زمانی است و نمایش‌ها در چه روزهایی هستند؟ من ساعت ما عالی است، اما ما در منطقه اجرا بی توجه بودیم که چگونه یکشنبه ها طولانی تر هستند شلوغ ترین روزها را نشان می دهد.
یک غرفه‌دار لباس مردانه که لندن در اواسط ژوئیه بود، زندگی مناسبی داشت، اگرچه یک غرفه‌دار لباس زنانه عالی بود، چگونه تقسیم می‌شود؟ بدون شک مقوله‌ها و جنسیت‌هاست، اگر نه ما این و سه‌گانه‌ای که اکثریت آن را دارند.
ما نمی‌توانستیم مکان‌هایی را که این برندهای مردانه ترتیب می‌دهند، ثبت نام کنیم که مربوط به اکثر مسائل اسکله است.
شخصاً با 20 سال فروش پوشاک مردانه، امسال شاهد این بودم که برندها به این شکل فشرده شده اند.
غرفه داران دوبیتی چه بوده اند؟ من جریان داشتم.
ما با 30 درصد مکاتبه داریم، در هر صورت این هماهنگی با خریداران لباس زنانه انجام شد.
مدت‌ها قبل، این خریداران مردانه به این موضوع نگاه می‌کردند که AW22 نشان می‌دهد که ماهواره در کجا قوی است.
آنها از چه غرفه دارانی بودند؟ ارائه نوشیدنی های مقوی، غذا، قهوه و غیره حداکثر قدردانی می شود.
ما برندها تا آنجا که روزهای پرهزینه ساخت برندها تمام شده است.
چگونه نمایش؟ از مارک‌های تجاری مرتبط با اظهارنامه مالیاتی نسبت به هزینه‌های سفارت‌خانه‌های اروپایی، اگرچه تا به حال قیمت‌های قابل‌دسترسی به‌عنوان یک نمایشگاه، مارک‌های ترکیبی داریم.
این فراتر از مارک های ما در سرمایه گذاری است، و علاوه بر این، مارک های دو نفره منچستر و لندن را کسر می کند.
از ما و همه از طریق بزرگترین غرفه دارانمان (با 15 مارک) عکس ما از پاریس و برلین، صرفاً یک حاشیه دریایی و هماهنگ کردن افکارم با توجه به مدولاسیون پس از نمایش های پشت سر هم در بریتانیا، سرزمین اصلی اروپا، پرسیده شد! خوشبختانه، این آخر هفته برنامه ریزی شده است.
فقط انحراف منچستر را در بر می گیرد.
تصویر: اریک ماسگریو با افزودن نمایش های AW23 و نمایش های SS24 چه مناطقی رخ می دهد؟ ما به دنبال زیبایی، مراقبت از پوست و AW23 هستیم و یک کشیش به نام کارن برمن در این منطقه آورده ایم.
چرا زیبایی، عطر و لوازم خانگی در پسوند شما هستند؟ بیشتر این دسته‌ها در حال حاضر دیدگاهی ندارند، به نظر می‌رسد که جماعتی به این ترتیب و به همین ترتیب مال ما باشد، به نظر می‌رسد که JATC این بخش‌ها را علامت‌گذاری می‌کند.
به نظر چه مناطقی غالب است و چرا؟ ما سبک زندگی و جواهرات را مورد آزمایش قرار دادیم که برای برندهایی که ما را معرفی کردند کار کرد و بدون تمایز در حال گسترش است، پس از آن در این بخش پرس و جو کردیم.
ما دوباره راه اندازی رفت و آمد مکرر، و لباس زیر 15 مارک.
این برندها و آژانس‌ها قبل از کووید زندگی می‌کنند، با این حال، اکنون با داشتن قالب ما، ما لندن را به جلو می‌بریم.
در کنار همسالان خود تا زمانی که محصول، ما این دسته بندی اتاق خود، و ژانویه / فوریه، فصلی بودن این محصول، لباس شب بیش از حد.
به نظر می‌رسد لباس‌های زنانه بزرگ‌ترین نمایش‌ها بوده است.
لباس زنانه، با توجه به همه، صنعت ما بزرگتر است.
نه این، خریداران لباس زنانه مارک ها و برای سفارشات واقعی را نشان می دهند.
این لباس مردانه است، دوستان را توسعه دهید - و ما! چگونه آن موفقیت را برنامه ریزی کنید؟ ما به طور یکنواخت رویدادهای خود را با مارک ها قرار می دهیم و می بینیم که خریداران چگونه برای دیدن مارک های خود عاقل هستند.
آیا JATC در نظر گرفتن یک بازوی قوی، بخش‌های خرده‌فروشی لباس‌های زنانه و لباس‌های زنانه را دوست دارد؟ بدون blasé، ما با موفقیت به عنوان برندهای لباس زنانه و قابل تصور در روز کاری و خریداران به طور یکسان.
ما یک دلیل وجودی در ردیف زنانه (.
.
.
)