دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

Sustainable میفر را باز می کند

یک ساختمان پایدار به مساحت 6000 فوت مربع به نام فروشگاه در 23-25 ​​و 27 مولتون لندن مایفر افتتاح شده است.
حمل و نقل محصولات پایدار و مارک های مغرضانه لباس، لوازم جانبی، و زیبایی، مبلمان، لوازم خانگی، فناوری و کتاب است.
قضاوت شخصی در مورد لندن ایجاد شده است، یک سازمان خیریه درگیری یکسانی را بسیج می کند و بر علیه بریتانیا، که صاحب مولتون، گروسونور، دارد.
"بازنگری بنیادی در فروشگاه"، استفاده مجدد و نوسازی.
محصولات بدون پلاستیک و با منبع پایدار ارائه می شوند، و تمام رویدادها و خدمات مصرف کنندگان انتخاب های آگاهانه از محیط زیست هستند.
اشتراک تثبیت شده و دست دوم پوشاک Traid دارای یک بخش در فروشگاه است، در کنار برندهای پوشاک ارتقا یافته و پایدار، به عنوان مثال گریتیا الویس و کرس، که کیف ها و لوازم جانبی پایدار را تولید می کند، شلنگ آتش نشانی، Been London، که از چرم پایدار استفاده می کند، و وایات و قلعه‌های سرزنده مطیع.
#گالری-1 { حاشیه: خودکار; } #gallery-1 .
gallery-item { شناور به سمت چپ؛ margin-top: 10px; text-align: center; عرض: 50%؛ } #gallery-1 img { حاشیه: 2px #cfcfcf; } #gallery-1 .
gallery-caption { حاشیه چپ: 0; } /* gallery_shortcode() wp-includes/media.
php */
مارک‌های بدون پلاستیک و پایدار در واترهاول ساکن، که خط ساحلی بازیابی شده کورنوال را می‌سازد، و تفاله‌های قهوه محصولات زیبای قابل شارژ UpCircle وجود دارد.
در Jay&Co، اخلاقیات Jay Blades، مجری تلویزیونی «تعمیرگاه» بی‌بی‌سی، که در کنار ThinkFound قرار دارد که چوب‌های سخت لندن را شکست.
از جمله کارگاه‌های Groundwork، The Loops، برای نشان دادن دوچرخه‌های مرد تأثیرگذار که با استفاده از چرخ‌های Westminster و در کنار برنامه Groundwork's Rework بازسازی شده‌اند.
فیونا برنر، در لندن، گفت: «ما می‌توانیم گزینه‌های پایداری را علی‌رغم وجود آن‌ها داشته باشیم.
ما در این انتخاب ها کالیبر و توسعه پایدار و نگرش ها را استفاده مجدد می کنیم و تجربه ای را ایجاد می کنیم.
تمام سود برنامه‌های استفاده مجدد ما، که The ایجاد شده است، با حرکتی که توسط تیم‌های ما و کسانی که آنها انجام می‌دهند مواجه می‌شود.
» جوآنا لی، در گروسونور، اظهار داشت: «فرضی است که محصولاتی پایدار ارائه می‌کند و ارتباطات و شرکت‌های لندن را بهبود می‌بخشد.
«بررسی ما با مشارکت‌ها همخوانی دارد و در کنار محله‌ای بسیار مورد نیاز و مایفر ادامه می‌دهیم.
«این است که ما این شرکت‌ها را راه‌اندازی می‌کنیم که محصولات پایدار را به یاد می‌آورند و به اهداف گسترده‌تر و زیست‌محیطی کمک می‌کنند.
نشان دهنده یک خرده فروشی است.
"