دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده

تلاش توسعه دهندگان Samsung acta در ایالات متحده

سئول، 7 سپتامبر (یونهاپ) -- شرکت سامسونگ چهارشنبه حسابی به توسعه دهندگان قانونگذار دستگاه های اتوماسیون ایالات متحده را ارائه کرد.

نشست سامسونگ (SDC) در 12 اکتبر در Moscone San Francisco برگزار می شود.
، تیمی و آنلاین، SmartThings و خالی آن با هدف تجربه ای هوشمندتر و خانگی برای کاربران است.

هان جونگ هی، گیوتین و بخش سامسونگ، یک سخنرانی است.

در IFA.
هان در سال 2022 که برلین را به خود اختصاص داد، از اتحادهایی که شامل اتحادهای سامسونگ نبودند، در همه رویدادها و با این حال 12 شرکتی که با اتحاد اتصال ارتباط دارند، رونمایی کرد.
و شرکت تجاری همزمان توسعه دهندگان.

سامسونگ برنامه‌ریزی می‌کند تا تمام لوازم خانگی‌اش که Wi-Fi را فعال کند، برای عضویت SmartThings، که در حال حاضر 230 عضو در سراسر جهان عقب مانده‌اند، سال‌ها مناسب باشد.

در طول کنفرانس، موضوعات نیز متوقف می‌شوند.
پلتفرم‌ها و ابزارهای متمرکز بر توسعه‌دهنده سامسونگ، به این ترتیب، Bixby، UI 5، Matter، Samsung Wallet و Tizen، گفت: این کنفرانس که از سال 2013 آغاز شد، همه‌گیری COVID-19 را کاملاً مجازی کرد.
.

jaeyeon.
[email protected].
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط در IFA 2022، سامسونگ کارایی خیرخواهانه خود را نشان می دهد سامسونگ به دنبال کاهش فروش تلویزیون های سبک زندگی است: اجرایی هدف سامسونگ SmartThings است (سرب) سامسونگ، رهبران SK بریتانیا، ژاپن بوسان نمایشگاه مناقصه سامسونگ جائه یونگ به دلیل مناقصه نمایشگاه ریاست جمهوری کلمات کلیدی سامسونگ در IFA 2022: اتصال و پایداری بیشتر (+1) بستن